Karizma OLma YoLu | Sohbet
Karizma OLma YoLu
Karizma OLma YoLu

sohbetinyeri.net

www.sohbetinyeri.net

Şişt beyler,Karizma sahibi olmanın yolları” üzerine birazcık çalışarak kadınları etkileme konusunda kendini bir kaç kat ileriye taşıyabilirsin. Kadınların bir erkekte dikkat ettiği ilk özellik karizmadır. Karizmatik bir erkek yarışa çok ileriden başlar. Bu yüzden bitiş çizgisine çok daha yakın olur.
Kadınları etkileme dediğimiz olay da aslında bir yarıştan ibarettir. Her zaman için senin hoşlandığın kızdan hoşlanan başka erkekler de olur. Şimdiye kadar kendini onlarla mücadele ederken bulduğun olmuştur. Bu mücadeleden sıyrılmak için atacağın en mantıklı adım karizma sahibi olmanın yolları konusunda bilgilenmek ve kendini geliştirmeye başlamaktır.
Karizma Sahibi Olmanın Yolları Konusunda Kendini Geliştirmek Karizma sahibi olmanın yolları sandığın kadar da zor değil. Çünkü karizmatik bir erkek olma özelliği sonradan da kazanılabiliyor. Önceden hiçbir kadını etkileyemeyen bir erkek zamana kadınları etkileme sürecinde çok başarılı olabiliyor.
Özgüven kadınların etkilendiği en önemli özelliklerden biridir. Özgüvenli bir erkek kadınları nasıl etkileyeceğim diye düşünmez. Çünkü kızı zaten etkileyeceğini bilir. Bu da ona rahatlık duygusu verir. Duygular bulaşıcıdır. Senin hissettiğin duygular bir süre sonra kadının bedenini de işgal eder.Kadınların sevdiği iki duygu: Özgüven ve Rahatlık…
Bu duygular tıpkı bir afrodizyak gibidir. Kadın bu duyguları hissetmeye başladıkça içinde sana karşı istemsiz bir çekim duygusu oluşur. Arzuları ona seni elde etmesi gerektiğini söyler. Bu özellik kadınların DNA’sına kodlanmıştır.
Karizma sahibi olmanın yolları arasındaki ikinci en önemli özellik beden dilidir. Kadınlarla iletişim kurarken sadece ağzımızdan çıkan cümlelerden faydalanmayız. Aynı zamanda beden dilimiz ve mimiklerimiz de işin içindedir.Karizmatik bir beden diline ve mimiklere sahip olmak istiyorsan aşk filmlerinde gördüğün ve kadınları etkileme konusunda başarılı olan aktörlerin beden dillerini taklit etmeni tavsiye ederim. Filmlerde gördüğün karizmatik oyuncuları taklit ettikçe onların çekici beden dili senin bir parçan haline gelecek.
Karizma sahibi olmanın yolları arasındaki üçüncü en önemli özellik ise konuşma tarzındır. Konuşma tarzını, ses tonunu, sesinle yarattığın duyguları ve ağzından çıkan kelimeleri kapsar. Bunların hepsi mükemmel olduğunda gerçekten çok baştan çıkarıcı bir erkek olursun.Konuşma tarzını etkileyici bir hale getirebilmek için değişik tazda kitaplar okumaya başlamalısın. Çünkü kitapların içinde oldukça büyülü cümleler yer alır. O cümleleri okuyup kendi konuşma tarzına ekledikçe kadınlar sana “Bir kitap gibi konuştuğunu” söylemeye başlayacak.Hadi bakalım beyler,karizma yolu nerelerden geçer dedim davranın çalışın o kadarda zor değil be. 🙂

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin admin@sohbetinyeri.net

0 yorum var: “Karizma OLma YoLu”

Yorum Yap: